Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Keşke daha önce tanısaymışım.Gerçektende işinde çok iyi,çok yardımsever bir o kadar da güleryüzlü bir hekim,sonsuz sevgi ve saygılarımla..

M.C.

Emre bey insani değerleri oldukça yüksek olan, hastalarına karşı son derece ilgili, sevgili, şevkatli yaklaşan, ses tonu ile insanı rahatlatan , mesleğini son derece titizlikle icra eden, benim de hamileliğim boyunca kendimi yanında güvende hissetmemi sağlayan harika bir doktordur.Eşim ile birlikte kendisini tanıdığımız için çok mutluyuz, her şey için teşekkürler..

C.S.

Emre bey’e senelerdir geçmeyen regl ağrılarım için başvurdum. İlk muayenede çözüm buldu bunun yanında güler yüzü sıcakkanlılığı ve pozitifliği mükemmel. Kendisine minnettarım.

S.C.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Emre Bey’e gittim. Hastalarına yaklaşımı ve ilgi alakasından çok memnun kaldım. Hastalarıyla abi kardeş gibi ilgileniyor. İyi ki sizi tanımışım hocam. İnşallah doğum yapacağımda tekrar size gelmek istiyorum.

M.Ş.

Hamile olduğumu öğrendiğim ilk andan itibaren Emre Bey’i tercih ettim. Doğum sürecimden itibaren ilgisini hiç eksik etmedi. İyi ki tanıdım diyebildiğim insanlardan. Güleryüzlü, işine sadık, profesyonel bir hekim. Tüm bayanlara tavsiye ederim.

A.Y.

Kızımızın dünyaya gözlerini açmasına vesile olan güler yüzlü doktorumuz. Tüm hamile bayanlar güvenle kendinizi ve çocuğunuzu Emre hocama emanet edebilirsiniz.

Ö.K.

Bilgi ve becerisine güvenebileceğiniz dünyanın en tatlı kadın doğumcusudur.Herşey için teşekkürler.

E.Ç.

Güler yüzüyle ve yardımsever tavırlarıyla bize çok yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler.

A.T.

Yorumunuzu Gönderin!

    Whatsapp'tan Bize Yazın